počítadlo přístupů
online: 0

Ceník přepravyČeská pošta - Doporučené psaní    60,- Kč

Tato doprava  je určena pro zásilky, které splňují tyto podmínky. Dají se zabalit do bublinkové obálky rozměru A4, nebudou mít tlouštku větší než 5 cm a hmotnost vyšší než 2 kg. Obvyklá doba dodání 2 - 3 pracovní dny po odeslání. Před Vánoci raději počítejte s delšími dodacími lhůtami.
 Česká pošta - Balík do ruky    129,- Kč

Tato doprava je určena pro ostatní zásilky, které již nelze poslat jako Doporučené psaní. Obvyklá doba dodání 2 - 3 pracovní dny po odeslání. Před Vánoci raději počítejte s delšími dodacími lhůtami.GEIS  Parcel   99,- Kč

Určena pro zákazníky, kteří chtějí přepravu pomocí kurýrní společnosti Geis Parcel. Obvyklá doba dodání následující pracovní den po odeslání. Před Vánoci raději počítejte s delšími dodacími lhůtami.

.........................................................................................................................................................................................................................


Zásilkovna   90,- Kč

Určena pro zákazníky, kteří si chtějí objednávky vyzvednout v jimi vybrané výdejně Zásilkovny. Obvyklá doba dodání následující pracovní den po odeslání. Před Vánoci raději počítejte s delšími dodacími lhůtami.
 Způsoby platby


Platba předem na účet     0,- Kč

Platba předem převodem na náš účet vedený u FIO banky a.s. Platební instrukce obdržíte automaticky po dokončení objednávky.

 Dobírka     56,- Kč

Příplatek za platbu v hotovosti nebo platební kartou, při převzetí zásilky - dobírka.

 

 

 

Věrnostní program

Vážení a milí,

vážíme si našich zákazníků a proto jsme připravili Věrnostní program. Stačí se zaregistrovat.

Sbírejte body a získejte věrnostní slevu!

  • Většině zboží, v hodnotě nad 100,- Kč, jsou přiděleny věrnostní body.
  • Za nasbírané body, získáváte slevu.1 věrnostní bod = sleva 5,- Kč
  • Body se načítají, po registraci, automaticky na Vaše konto. Aktuální stav najdete, po přihlášení, v sekci Můj účet / mé věrnostní body.

Jak body uplatníte?

  • V sekci Můj ůčet / moje slevové kupony, zadejte libovolný počet bodů, které chcete uplatnit a klikněte na tlačítko Vytvořit slevový kupon. Potvrďte OK.
  • V Seznamu slevových kuponů se Vám zobrazí všechny, které máte vytvořené i s podrobnostmi. (Kód, Hodnota, Platnost, Minimální výše objednávky)
  • Slevový kupon uplatníte v objednávce (krok 3 Kontrola a úpravy objednávky), kde "zafajfkujte" okénko mám slevový kupon. Vlevo se zobrazí okénko, kam zadejte platný kód kuponu a klikněte na vložit.
  • Sleva se okamžitě promítne do ceny nákupu.
  • Minimální hodnota objednávky musí být 3x vyšší, než hodnota je uplatňovaného kuponu.
  • Slevový kupon nelze uplatnit na dopravu ani platbu.

Vaše případné dotazy, rádi zodpovíme na zde .

 

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).