Загальні положення та умови

Цей переклад Загальних положень та умов носить виключно інформаційний характер.

Укладення Договору купівлі-продажу регулюється Загальними правилами та умовами чеською мовою та законодавством Чеської Республіки.

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ

 

Компаній

ŠVD Trading s.r.o.

з місцезнаходженням за адресою: Jaurisova 515/4, 140 00, Прага 4, Чехія

Ідентифікаційний номер: 24794309

зареєстрований у Комерційному реєстрі, що ведеться в Празі, розділ C, Insert 174820

для реалізації товарів через інтернет-магазин, розташований за адресою www.zbozivakci.eu

  1. ВСТУПНІ ПОЛОЖЕННЯ
    1. Ці Правила та умови (далі - «Правила та умови») ŠVD Trading s.r.o. , з місцезнаходженням за адресою: Jaurisova 515/4, 140 00, Прага 4, Чехія, ідентифікаційний номер: 24791309, зареєстрований у Комерційному реєстрі, що ведеться  в Празі, розділ C, Insert 174820 (далі - "Продавець") регулюються відповідно до положень § 1751 параграфа. 1 Закону No 89/2012 Цивільного кодексу в редакції (далі – «Цивільний кодекс») взаємні права та обов'язки сторін, що виникають у зв'язку з договором купівлі-продажу або на підставі договору купівлі-продажу (далі – «договір купівлі-продажу»), укладеного між продавцем та іншою фізичною особою (далі – «покупець» ») через інтернет-магазин продавця. Управління інтернет-магазином здійснюється продавцем на веб-сайті, розташованому за адресою www.zbozivakci.eu мережі Інтернет  (далі - «веб-сайт») через інтерфейс сайту (далі - «веб-інтерфейс магазину  »).
    2. Правила та умови не поширюються на випадки, коли особа, яка має намір придбати товар у продавця, є договірним партнером, є юридичною особою або особою, яка діє при замовленні товарів в процесі своєї діяльності або при самостійному здійсненні своєї професії.
    3. Положення, що відхиляються від умов, можуть бути узгоджені в договорі купівлі-продажу. Відхилення домовленостей у договорі купівлі-продажу має перевагу над положеннями Умов.
    4. Положення Правил є невід'ємною частиною договору купівлі-продажу. Договір купівлі-продажу та Умови складені чеською мовою. Договір купівлі-продажу може бути укладений чеською мовою.  Будь-які інші мовні версії є лише інформативними.
    5. Формулювання Правил може бути змінена або доповнена Продавцем. Це положення не обмежує права та обов'язки, що виникають протягом періоду дії попередньої редакції Правил та умов.
  2. ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС КОРИСТУВАЧА
    1. На підставі реєстрації покупця, зробленої на сайті, покупець може отримати доступ до його інтерфейсу користувача. З його інтерфейсу користувача покупець може замовити товар (далі - «обліковий запис користувача»). Якщо веб-інтерфейс магазину це дозволяє, покупець також може замовити товар без реєстрації безпосередньо з веб-інтерфейсу магазину.
    2. При реєстрації на сайті і замовленні товарів покупець зобов'язаний надати всі дані правильно і правдиво. Покупець зобов'язаний оновлювати дані, надані в обліковому записі користувача, при будь-якій їх зміні. Дані, надані покупцем в обліковому записі користувача і при замовленні товару, продавець вважає правильними.
    3. Доступ до облікового запису користувача захищений іменем користувача та паролем. Покупець зобов'язаний зберігати конфіденційність щодо інформації, необхідної для доступу до його облікового запису користувача.
    4. Покупець не має права дозволяти використання облікового запису користувача третім особам.
    5. Продавець може анулювати обліковий запис користувача, особливо якщо покупець не використовує свій обліковий запис користувача більше 12 місяців , або якщо покупець порушує свої зобов'язання за договором купівлі-продажу (включаючи умови).
    6. Покупець визнає, що обліковий запис користувача може бути недоступна постійно, особливо з урахуванням необхідного обслуговування апаратного і програмного забезпечення Продавця, або необхідного обслуговування сторонніх апаратних і програмних засобів.
  3. УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
    1. Всі презентації товарів, розміщених у веб-інтерфейсі магазину, є інформативними і продавець не зобов'язаний укладати договір купівлі-продажу цих товарів. Положення § 1732 параграфа. 2 Цивільного кодексу не застосовується.
    2. Веб-інтерфейс магазину містить інформацію про товар, включаючи ціни окремих товарів і витрати на повернення товару, якщо ці товари за своїм характером не можуть бути повернуті звичайним поштовим маршрутом. Ціни на товари включають податок на додану вартість і всі пов'язані з ним збори. Ціни на товари залишаються дійсними до тих пір, поки вони відображаються у веб-інтерфейсі магазину. Ціни на товари не коригуються під особу покупця на основі автоматизованого прийняття рішень.  Це положення не обмежує можливості продавця укласти договір купівлі-продажу на індивідуально обумовлених умовах.
    3. Веб-інтерфейс магазину також містить інформацію про витрати, пов'язані з упаковкою і доставкою товару, а також про спосіб і час доставки товару. Інформація про витрати, пов'язані з упаковкою і доставкою товарів, перерахованих в веб-інтерфейсі магазину, дійсна тільки в тих випадках, коли товар доставляється в межах території Чехії. У тому випадку, якщо продавець пропонує безкоштовне перевезення товару, обов'язковою умовою права на безкоштовне перевезення товару з боку покупця є оплата мінімальної загальної закупівельної ціни товару, що перевозиться в розмірі, зазначеному в веб-інтерфейсі магазину. У разі, якщо відбувається часткова відмова від договору купівлі-продажу покупцем і загальна ціна придбання товару, за яким покупець не вийшов з договору, не досягає мінімальної суми, необхідної для права безоплатного перевезення товару за попереднім реченням, право покупця на безоплатне перевезення товару закінчується і покупець зобов'язаний оплатити перевезення товару продавцю.
    4. Для замовлення товару покупець заповнює форму замовлення у веб-інтерфейсі магазину. Бланк замовлення містить, зокрема, інформацію про:
      1. замовлений товар (замовлений товар «покладе» покупцем в електронний кошик веб-інтерфейсу магазину),
      2. спосіб оплати закупівельної вартості товару, інформація про необхідний спосіб доставки замовленого товару та
      3. інформація про витрати, пов'язані з доставкою товару (далі разом іменовані «Замовлення»).
    5. Перед відправкою замовлення продавцю покупцеві дозволяється перевірити і змінити вхідні дані, які покупець розмістив в замовленні, навіть з урахуванням здатності покупця виявити і виправити помилки, допущені при внесенні даних в замовлення. Покупець відправляє замовлення продавцю, натиснувши на кнопку «купити і оплатити». Дані, зазначені в замовленні, продавець вважає правильними. Відразу після отримання замовлення Продавець підтверджує це отримання Покупцеві  електронною поштою, на адресу електронної пошти Покупця, вказану в обліковому записі користувача або в замовленні (далі - «адреса електронної пошти Покупця»).
    6. Залежно від характеру замовлення (кількості товару, ціни покупки, орієнтовних витрат на доставку) продавець завжди має право попросити у покупця додаткове підтвердження замовлення (наприклад, в письмовій формі або по телефону).
    7. Договірні відносини між продавцем і покупцем виникають внаслідок доставки акцепту (акцепту) замовлення, яке надсилається продавцем покупцеві електронною поштою на електронну адресу покупця.
    8. Покупець зобов'язується використовувати дистанційні засоби зв'язку при укладанні договору купівлі-продажу. Витрати, понесені покупцем при використанні засобів дистанційного зв'язку у зв'язку з укладенням договору купівлі-продажу (витрати на підключення до інтернету, витрати на телефонні дзвінки), несе сам покупець, і ці витрати не відрізняються від базового тарифу.
  4. ЦІНА ТОВАРУ І ТЕРМІНИ ОПЛАТИ
    1. Ціна товару і будь-які витрати, пов'язані з доставкою товару за договором купівлі-продажу, можуть бути сплачені покупцем продавцю наступними способами:

 готівкою в приміщенні Продавця за адресою Jiřího ze Vtelna 1731, 193 00, Прага, тільки за попередньою телефонною угодою;

 накладений платіж в місці, зазначеному покупцем в замовленні;

 безготівковий переказ на  рахунок продавця в CZK No.  2900435949/2010 або рахунок в євро 2101949580/2010, що обслуговується Fio banka Praha (далі - «Рахунок Продавця»);

 безготівковий розрахунок через платіжну систему ComGate;

 готівкою або кредитною карткою для особистого інкасо в консигнації;

 через кредит, наданий третьою особою.

    1. Разом з ціною покупки покупець також зобов'язаний оплатити продавцю витрати, пов'язані з упаковкою і доставкою товару за обумовленим тарифом. Якщо прямо не вказано інше, ціна покупки також включає витрати, пов'язані з доставкою товару.
    2. Продавець не вимагає від покупця застави або іншої подібної оплати. Це без шкоди для положень статті 4.6  Правил та умов щодо обов'язку сплатити ціну придбання товару заздалегідь.
    3. У разі оплати готівкою, післяплатою або в бандерольному диспансері ціна покупки підлягає оплаті при отриманні товару. У разі безготівкового розрахунку ціна покупки підлягає сплаті протягом 5 днів з моменту  укладення договору купівлі-продажу.
    4. У разі безготівкового розрахунку покупець зобов'язаний сплатити ціну покупки товару разом зі змінним символом платежу. У разі безготівкового розрахунку обов'язок покупця сплатити ціну покупки виконується в момент зарахування відповідної суми на рахунок продавця.
    5. Продавець має право, особливо якщо Покупець не отримує додаткового підтвердження замовлення (ст. 3.6), вимагати сплати повної вартості покупки до відправки товару Покупцеві. Положення § 2119 параграфа. 1 ЦК не застосовується.
    6. Будь-які знижки на ціну товару, що надаються продавцем покупцеві, суміщенню не підлягають.
    7. Якщо це прийнято в процесі торгівлі або якщо це передбачено загальнообов'язковими правовими нормами, продавець повинен видати податковий документ - рахунок-фактуру покупцеві щодо платежів, здійснених за договором купівлі-продажу. Продавець MBJ Trade s.r.o. є платником податку на додану вартість. Податковий документ - рахунок-фактура видається продавцем покупцеві після оплати ціни товару і відправляє його в електронному вигляді на електронну адресу покупця.
  1. ВІДМОВА ВІД ДОГОВОРУ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
    1. Покупець визнає, що згідно з положеннями статті 1837 Цивільного кодексу, не можна, в тому числі, відмовитися від договору купівлі-продажу на поставку:
      1. товари, виготовлені відповідно до вимог покупця або адаптовані під його особисті потреби,
      2. швидкопсувні товари або товари з коротким терміном зберігання, а також товари, які в силу свого характеру були необоротно змішані з іншими товарами після доставки,
      3. товари в герметичній упаковці, які з міркувань здоров'я або гігієни не повинні бути повернуті після того, як покупець їх порушив, і
      4. аудіо- або відеозаписи або комп'ютерні програми в герметичній упаковці, якщо покупець її побив.
    2. Якщо це не випадок, зазначений у статті 5.1 Правил та умов, або інший випадок, коли неможливо відмовитися від договору купівлі-продажу, покупець  має відповідно до положень § 1829 параграфа. 1 і п. 2 ЦК, право відмовитися від договору купівлі-продажу протягом чотирнадцяти (14) днів з дати, коли покупець або призначена ним третя особа, крім перевізника, приймає в володіння товар,  або:
      1. останнє місце товару, якщо покупець замовляє більше одиниць товару в рамках одного замовлення, які доставляються окремо,
      2. останній товар або частина поставки, що складається з декількох позицій або частин, або
      3. перша поставка товару, якщо договором передбачена регулярна поставка товару на обумовлений термін.
    3. Відмова від договору купівлі-продажу повинна бути відправлена продавцю в термін, зазначений у статті 5.2 Правил та умов  Для відмови від договору купівлі-продажу покупець може скористатися зразком форми, наданої продавцем, який формує додаток до умов. Відмова від договору купівлі-продажу може бути направлена покупцем, в тому числі,  на адресу приміщення продавця або на адресу електронної пошти продавця eshop@zbozivakci.eu.
    4. У разі відмови від договору купівлі-продажу договір купівлі-продажу скасовується з самого початку. Покупець зобов'язаний відправити або передати товар назад Продавцю без невиправданої затримки, не пізніше 14 (чотирнадцяти) днів після відмови від договору, якщо Продавець не запропонував забрати товар самостійно. Термін виконання згідно з попереднім реченням зберігається, якщо покупець відправляє товар до закінчення терміну його дії. Якщо покупець відмовляється від договору купівлі-продажу, покупець несе витрати, пов'язані з поверненням товару продавцю, навіть якщо товар не може бути повернутий їх звичайним поштовим маршрутом.
    5. У разі відмови від договору купівлі-продажу відповідно до статті 5.2 Правил та умов продавець повертає кошти, отримані від покупця,  протягом чотирнадцяти (14) днів з моменту відмови покупця від договору купівлі-продажу так само, як продавець отримав їх від покупця. Продавець також має право повернути виконавці, надані покупцем при поверненні товару покупцем або іншим способом, якщо покупець згоден і не несе додаткових витрат для покупця. Якщо покупець відмовляється від договору купівлі-продажу, продавець не зобов'язаний повертати отримані кошти покупцеві до того, як продавець отримає товар або до того, як покупець доведе, що він відправив товар назад, залежно від того, що станеться раніше.
    6. Продавець має право в односторонньому порядку пред'явити позов про відшкодування збитків, завданих товару, за позовом покупця про повернення вартості покупки.
    7. У випадках, коли покупець має відповідно до положень § 1829 пп. 1 ЦК право відмовитися від договору купівлі-продажу, продавець також має право відмовитися від договору купівлі-продажу в будь-який момент, поки товар не буде переданий покупцем. У такому випадку продавець зобов'язаний повернути покупцеві ціну покупки без невиправданої затримки, шляхом банківського переказу на рахунок, зазначений покупцем.
    8. Якщо подарунок надається покупцеві разом з товаром, договір дарування між продавцем і покупцем укладається з умовою, що в разі відмови покупця від договору купівлі-продажу договір дарування на такий подарунок втрачає свою чинність і покупець зобов'язаний повернути товар продавцю і наданий подарунок.
  2. ТРАНСПОРТУВАННЯ ТА ДОСТАВКА ВАНТАЖІВ
    1. У тому випадку, якщо вид транспорту узгоджений на підставі спеціального запиту покупця, покупець несе ризик і будь-які додаткові витрати, пов'язані з даним видом транспорту.
    2. Якщо згідно з договором купівлі-продажу продавець зобов'язаний доставити товар в місце, зазначене покупцем в замовленні, покупець зобов'язаний взяти на себе товар при доставці.
    3. Якщо з причин з боку покупця необхідно доставити товар неодноразово або іншим способом, ніж зазначено в замовленні, покупець зобов'язаний оплатити витрати, пов'язані з повторною доставкою товару, відповідно витрати, пов'язані з іншим способом доставки.
    4. При отриманні товару від перевізника покупець зобов'язаний перевірити цілісність упаковки товару і в разі будь-яких дефектів негайно повідомити про це перевізника. У разі порушення упаковки, що свідчить про несанкціоноване проникнення в відправлення, покупцеві не доводиться переймати відправлення у перевізника. Це не впливає на права Покупця від відповідальності за дефекти товару та інші права Покупця, що випливають із загальнообов'язкових правових норм.
    5. Інші права та обов'язки сторін при перевезенні товару можуть регулюватися спеціальними умовами поставки продавця, якщо вони видані продавцем.
  3. ПРАВА ВІД ДЕФЕКТНОГО ВИКОНАННЯ
    1. Права та обов'язки договірних сторін щодо прав дефектного виконання регулюються відповідними загальнообов'язковими правовими нормами (зокрема, положеннями розділів 1914 - 1925 років, розділів 2099 - 2117 та розділів 2161 - 2174 кол.  Цивільний кодекс та Закон No 634/1992 кол., про захист прав споживачів, зі змінами).
    2. Якщо об'єктом купівлі є матеріальна рухома річ, яка пов'язана з цифровим контентом або послугою цифрового контенту таким чином, що без неї він не міг би виконувати свої функції («річ з цифровими характеристиками»),  положення про відповідальність за дефекти продавця застосовуються також до постачання цифрового контенту або послуг цифрового контенту, навіть якщо вони постачаються третьою особою. Це не застосовується, якщо зі змісту договору купівлі-продажу і характеру справи зрозуміло, що вони надаються окремо.
    3. Продавець несе відповідальність перед покупцем за те, що товар не має дефектів при отриманні. Зокрема, продавець несе відповідальність перед покупцем, що річ:
      1. відповідати узгодженому опису, типу та кількості, а також якості, функціональності, сумісності, сумісності та іншим узгодженим характеристикам,
      2. вона підходить для тієї мети, для якої її вимагає покупець і на яку погодився продавець, і
      3. Він забезпечується узгодженими аксесуарами та інструкцією із застосування, включаючи інструкцію по збірці або установці.
    4. Продавець несе відповідальність перед Покупцем, що, крім обумовлених об'єктів нерухомості:
      1. предмет підходить для цілей, для яких така річ зазвичай використовується, в тому числі щодо прав третіх осіб, законодавства, технічних стандартів або кодексів поведінки відповідного сектора, за відсутності технічних стандартів,
      2. кількість, якість та інші характеристики, включаючи довговічність, функціональність, сумісність і безпеку, відповідають звичайним властивостям предметів того ж роду, на які покупець може обґрунтовано розраховувати, навіть щодо публічних заяв, зроблених продавцем або іншою особою в тому ж договірному ланцюжку, зокрема шляхом реклами або маркування, якщо продавець не доведе, що він не знав про це або що він був хоча б змінений порівнянним чином на момент укладення договору купівлі-продажу,  як це було зроблено, або що це не могло вплинути на рішення про покупку,
      3. предмет забезпечується аксесуарами, включаючи упаковку, інструкцію з монтажу та інші інструкції по застосуванню, які покупець може обґрунтовано очікувати, і
      4. Товар відповідає якості або дизайну зразка або шаблону, який продавець надав покупцеві до укладення договору купівлі-продажу.
    5. Положення п. 7.4 Правил не застосовуються, якщо Продавець спеціально повідомив Покупця до укладення Договору купівлі-продажу про те, що деяке майно є іншим і Покупець прямо погодився на це при укладенні Договору купівлі-продажу.
    6. Продавець також несе відповідальність перед покупцем за дефект, викликаний неправильною збіркою або монтажем, який був здійснений продавцем або під його відповідальність за договором купівлі-продажу. Це стосується і тих випадків, коли установка або установка здійснювалася покупцем і дефект стався через недолік в інструкціях, наданих продавцем або постачальником цифрового контенту або послуг цифрового контенту, якщо це предмет з цифровими характеристиками.
    7. Якщо дефект стався протягом одного року з моменту отримання, товар вважається несправним на момент отримання, якщо тільки характер предмета або дефект не виключає його. Цей термін не триває за період, протягом якого покупець не може користуватися річчю, якщо недолік обґрунтований.
    8. Якщо предметом купівлі є товар з цифровими характеристиками, продавець повинен забезпечити покупця узгодженими оновленнями цифрового контенту або послуги цифрового контенту. На додаток до узгоджених оновлень, Продавець повинен забезпечити, щоб Покупцеві були надані оновлення, необхідні для збереження товаром властивостей відповідно до статті 7.3 та статті 7.4 Правил та умов після отримання, і що Продавець буде повідомлений про їх наявність
      1. протягом двох років, якщо згідно з договором купівлі-продажу цифровий контент або послуга цифрового контенту повинні поставлятися безперервно протягом певного періоду часу, а якщо поставка узгоджена на період, що перевищує два роки, - на весь період;
      2. до тих пір, поки покупець може обґрунтовано розраховувати на це, якщо за договором купівлі-продажу цифровий контент або послуга цифрового контенту будуть надаватися одноразово; Це оцінюється відповідно до типу та призначення товару, характеру цифрового контенту або послуги цифрового контенту та з урахуванням обставин, пов'язаних з укладенням договору купівлі-продажу, та характеру зобов'язання.
    9. Положення п. 7.8 Правил не застосовуються, якщо Продавець спеціально повідомив Покупця до укладення Договору купівлі-продажу про те, що оновлення надаватися не будуть, а Покупець прямо погодився з цим при укладенні Договору купівлі-продажу.
    10. Якщо покупець не зробив оновлення в розумні терміни, у нього немає прав від дефекту, який виник тільки в результаті невдалого оновлення. Це не застосовується, якщо покупець не був повідомлений про оновлення або наслідки його невиконання або не виконав оновлення або зробив його неправильно через недолік інструкції. Якщо, згідно з договором купівлі-продажу, цифровий контент або послуга цифрового контенту повинні надаватися послідовно протягом певного періоду часу, і якщо дефект стає очевидним або виникає протягом періоду, зазначеного в статтях 7.8.1 і 7.8.2 Загальних положень та умов, цифровий вміст або послуга цифрового вмісту вважаються такими, що були надані з дефектом.
    11. Покупець може поскаржитися на дефект, який вплине на товар, протягом двох років з моменту отримання. Якщо предметом купівлі є предмет з цифровими характеристиками і якщо згідно з договором купівлі-продажу цифровий контент або послуга цифрового контенту повинні надаватися послідовно протягом певного періоду часу, покупець може поскаржитися на дефект, який виникає або проявляється протягом двох років з моменту отримання. Якщо вона повинна бути виконана на термін більше двох років, покупець має право на дефект, який має місце або проявляється в цей період. Якщо покупець правомірно розкритикував продавця за недолік, строк визначення дефекту речі не триває за період, протягом якого покупець не може користуватися річчю.
    12. Якщо у речі є дефект, покупець може вимагати його вилучення. На свій вибір може знадобитися доставка нового предмета без дефекту або ремонт виробу, якщо обраний спосіб усунення дефекту не є неможливим або непропорційно дорогим в порівнянні з іншим; Це оцінюється, зокрема, щодо значущості дефекту, вартості, яку предмет мав би без дефекту, і чи можна усунути дефект другим способом без істотних труднощів для покупця.  Продавець може відмовитися від усунення дефекту, якщо він неможливий або непропорційно дорогий, особливо з урахуванням значущості дефекту і вартості, яку товар мав би без дефекту.
    13. Продавець зобов'язаний усунути дефект в розумні строки після його докору, щоб не заподіяти істотних незручностей Покупцеві з урахуванням характеру товару і мети, з якою Покупець придбав товар. Щоб усунути дефект, продавець візьме річ за свій рахунок. Якщо цього вимагає розбирання виробу, збірка якого проводилася відповідно до характеру і призначення виробу до появи дефекту, продавець повинен демонтувати несправний елемент і встановити відремонтований або новий предмет або оплатити супутні витрати.
    14. Покупець може запросити розумну знижку або відмовитися від договору купівлі-продажу, якщо:
      1. Продавець відмовився усунути дефект або не усунув його відповідно до статті 7.13 Правил та Умов,
      2. дефект проявляється неодноразово,
      3. дефектом є істотне порушення договору купівлі-продажу, або
      4. Із заяви продавця або з обставин видно, що дефект не буде усунений в розумні терміни або без істотних незручностей для покупця.
    15. Якщо недолік речі незначний, покупець не може відмовитися від договору купівлі-продажу (у розумінні ст. 7.14 Правил та Умов); Прийнято вважати, що дефект речі не є незначним. Якщо покупець відмовляється від договору купівлі-продажу, продавець без невиправданої затримки поверне покупцеві ціну покупки після отримання речі або покупець доведе, що відправив товар.
    16. У дефекті можна дорікнути продавцю, у якого була придбана річ. Однак, якщо для ремонту призначена інша особа, яка знаходиться за місцезнаходженням продавця або в місці, ближчому до покупця, покупець зобов'язаний дорікнути в дефекті особі, якій призначено проведення ремонту.
    17. За винятком випадків, коли для проведення ремонту призначена інша особа, продавець зобов'язаний прийняти скаргу в будь-якій установі, де можливий прийом скарги щодо асортименту реалізованої продукції або послуг, що надаються, або навіть в її зареєстрованому офісі. Продавець зобов'язаний видати письмове підтвердження покупцеві при пред'явленні претензії, вказавши дату, в яку дату пред'явлення покупцеві скарги, який її зміст, який спосіб врегулювання скарги вимагає покупець і контактні дані покупця з метою надання інформації про врегулювання претензії. Цей обов'язок поширюється і на інших осіб, призначених для проведення ремонтних робіт.
    18. Скарги, в тому числі про усунення недоліків, повинні бути врегульовані і покупець повинен бути проінформований про це не пізніше тридцяти (30) днів з моменту пред'явлення претензії, якщо продавець і покупець не домовляться про більш тривалий термін. Якщо зобов'язання стосується постачання цифрового контенту, включаючи цифровий контент, що постачається на матеріальному носії, або послуги цифрового контенту, скарга повинна бути врегульована протягом розумного строку з урахуванням характеру цифрового контенту або послуги цифрового контенту та мети, з якою покупець її запросив.
    19. Після закінчення терміну, передбаченого статтею 7.18 Правил та умов, покупець може відмовитися від договору купівлі-продажу або вимагати розумної знижки.
    20. Продавець зобов'язаний надати покупцеві підтвердження дати і способу врегулювання претензії, включаючи підтвердження ремонту, і його тривалості, або письмове обґрунтування відхилення скарги. Цей обов'язок поширюється і на інших осіб, призначених для проведення ремонтних робіт.
    21. Права, що випливають з відповідальності за дефекти товару, можуть бути спеціально реалізовані покупцем особисто за адресою Jiřího ze Vtelna 1731, 193 00, Prague 9, по телефону  773836472 або електронною поштою за адресою eshop@zbozivakci.eu.
    22. Хто має право на неповноцінне виконання, той також має право на відшкодування витрат, обґрунтовано понесених при здійсненні цього права. Однак, якщо покупець не скористається правом на компенсацію протягом одного місяця після закінчення строку, протягом якого необхідно оскаржити дефект, суд не надасть права, якщо продавець доведе, що право на компенсацію не було реалізовано вчасно.
    23. Інші права та обов'язки сторін, пов'язані з відповідальністю Продавця за недоліки, можуть регулюватися Порядком розгляду скарг Продавця.
    24. Продавець або інша особа може надати покупцеві гарантію якості на додаток до своїх законних прав від дефектного виконання.
  4. ІНШІ ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ДОГОВІРНИХ СТОРІН
    1. Покупець набуває право власності на товар шляхом сплати повної закупівельної ціни товару.
    2. Продавець не має відношення до покупця, пов'язаного будь-якими кодексами поведінки в розумінні § 1820 параграфа. 1 бал. н) Цивільного кодексу.
    3. Скарги споживачів обробляються продавцем по електронній пошті. Скарги можна направляти на електронну адресу продавця. Інформація про врегулювання скарги покупця буде відправлена продавцем на електронну адресу покупця. Інші правила розгляду скарг продавцем не встановлені.
    4. Чеський орган торгової інспекції зі своїм зареєстрованим офісом за адресою Štěpánská 567/15, 120 00 Prague 2, ID: 000 20 869, Інтернет-адреса: https://adr.coi.cz/cs, є компетентним для позасудового врегулювання споживчих спорів, що виникають з договору купівлі-продажу. Онлайн-платформа вирішення спорів, розташована за адресою http://ec.europa.eu/consumers/odr, може використовуватися для вирішення спорів між продавцем і покупцем, що виникають з договору купівлі-продажу.
    5. Європейський споживчий центр Чеська Республіка із зареєстрованим офісом за адресою Štěpánská 567/15, 120 00 Прага 2, Інтернет-адреса: http://www.evropskyspotrebitel.cz є контактним пунктом відповідно до Регламенту (ЄС) No 524/2013 Європейського Парламенту та Ради від 21 травня 2013 року про онлайн-вирішення спорів щодо споживчих спорів та внесення змін до Регламенту (ЄС) No 2006/2004 та Директиви 2009/22/ЄС (Регламент про онлайн-вирішення споживчих спорів).
    6. Покупець може звернутися зі скаргою до наглядового органу або державного нагляду. Продавець має право продавати товар на підставі торгової ліцензії. Торгова перевірка здійснюється в межах своєї компетенції відповідним Управлінням ліцензування торгівлі. Нагляд за сферою захисту персональних даних здійснює Управління з питань захисту персональних даних. Чеський орган торгової інспекції здійснює, серед іншого, нагляд за дотриманням Цивільного кодексу та Закону No 634/1992 Coll., Про захист прав споживачів, зі змінами.
    7. Покупець цим бере на себе ризик зміни обставин у розумінні пункту § 1765. 2 Цивільного кодексу.
  5. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
    1. його інформаційне зобов'язання перед покупцем у розумінні статті 13 Регламенту 2016/679 Європейського Парламенту та Ради про захист фізичних осіб у зв'язку з обробкою персональних даних та про вільний рух таких даних, а також про скасування Директиви 95/46/ЄС (Загальний регламент про захист даних) (далі – «GDPR»), пов'язаної з обробкою персональних даних покупця для цілей виконання договору купівлі-продажу,  Для цілей узгодження договору купівлі-продажу і з метою виконання публічно-правових зобов'язань продавця продавець виконує через спеціальний документ.
  6. НАДСИЛАННЯ КОМЕРЦІЙНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ ТА ЗБЕРІГАННЯ ФАЙЛІВ COOKIE
    1. Покупець погоджується в розумінні § 7 п. 2 Закону No 480/2004 Coll., про деякі послуги інформаційного суспільства та про внесення змін до деяких актів (Закон про деякі послуги інформаційного суспільства), зі змінами, з надсиланням комерційних повідомлень продавцем на електронну адресу або номер телефону Покупця. Продавець виконує своє інформаційне зобов'язання перед покупцем у розумінні статті 13 регламенту GDPR, пов'язане з обробкою персональних даних покупця з метою відправки комерційних повідомлень за допомогою спеціального документа.
    2. Свої юридичні зобов'язання, пов'язані з можливим зберіганням файлів cookie на пристрої покупця, продавець виконує за допомогою спеціального документа.
  7. ДОСТАВКА
    1. Він може бути доставлений на електронну адресу покупця.
  8. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
    1. Якщо відносини, встановлені договором купівлі-продажу, містять міжнародний (іноземний) елемент, то сторони погоджуються, що відносини регулюються чеським законодавством. Обираючи закон за попереднім реченням, покупець, який є споживачем, не позбавлений захисту, наданого йому положеннями закону, від якого неможливо відступити за договором і який, за відсутності вибору закону, в іншому випадку застосовувався б відповідно до положень п. 6 ст. 1 Регламент (ЄС) No 593/2008 Європейського Парламенту і Ради від 17 червня 2008 року про закон, що застосовується до договірних зобов'язань (Рим I).
    2. Якщо будь-яке положення Загальних положень та умов є або стає недійсним або неефективним, недійсні положення повинні бути замінені положенням, зміст якого максимально наближений до недійсного положення. Недійсність або неефективність одного положення не впливає на дійсність інших положень.
    3. Договір купівлі-продажу, включаючи умови, архівується продавцем в електронному вигляді і недоступний.
    4. Додаток до Правил складається зі зразка форми для відмови від договору купівлі-продажу.
    5. Контактні дані продавця:

адреса офісу  - Jaurisova 515/4, 140 00, Прага 4;

адреса приміщення - Jiřího ze Vtelna 1731, 193 00, Praha 9;

адреса електронної пошти - eshop@zbozivakci.eu

Будь-які інші засоби онлайн-спілкування Продавець не надає.

Прага, 1.1.2023                     


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Я згоден
Налаштування
Я не згоден.