backgroundImage

Nové sliby

-20%
V malém městečku Green Valley uprostřed Skalistých hor žije už od mala Izzy, která tady pracuje jako instruktorka snowboardu. Lilly Lucas
Mehr anzeigen
0% (0 Bewertung)
295 Kč (12.5 €)
ursprünglicher Preis: 369 Kč (15.64 €)
in den Warenkorb legen
Auf Lager
Katalognummer: 27518
EAN: 9788027702572
Garantie:
Hersteller:RED
Treuepunkte:2
Preis ohne MwSt.:268,36 Kč (11.37 €)
Preis inkl. MwSt.:295 Kč (12.5 €)
ursprünglicher Preis: 369 Kč (15.64 €)
Beschreibung
Parameter
Dateien und Hyperlinks
diskuze
Rezension

V malém městečku Green Valley uprostřed Skalistých hor žije už od mala Izzy, která tady pracuje jako instruktorka snowboardu. Už léta je tajně zamilovaná do svého nejlepšího přítele Willa, který ji bere pouze jako dobrou kamarádku. Ani romantický polibek na silvestra nepřiměl Willa, aby se na Izzy díval jinýma očima. Jednoho dne se v Green Valley objeví Cole, seriálová hvězda z Netflixu, a najme si Izzy jako instruktorku lyžování, aby ho připravila na jeho novou roli. Čím více času s ním Izzy stráví, tím více jí to k němu táhne a tím více si je Will jistý, že i jeho city k Izzy jsou hlubší, než si do teď přiznával. Jak si s tím ale šerif a milovník žen, který se vážným známostem vyhýbá, poradí? A kdo nakonec získá Izzino srdce?

Die Diskussion ist leer.
einen Beitrag zur Diskussion hinzufügen
Über das Produkt wurde noch keine Rezension geschrieben. Rezension zufügen

Dieser E-Shop verwendet Cookies und kann ohne deren Verwendung nicht funktionieren. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Ich stimme zu
eintasten